Współpraca

Jak zostać naszym Partnerem.

Krok 1. Skontaktuj się z nami

Po zapoznaniu się ze wszystkimi materiałami na naszej stronie skontaktuj się z nami. Odpowiemy w ciągu 48h i zaproponujemy spotkanie. Możesz skorzystać z poniższego szybkiego formularza, bądź skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: +48 (32) 70-70-470

Krok 2. Spotkajmy się.

Spotkanie dotyczyć będzie zarówno szczegółowych warunków współpracy jak i omówienia możliwości urządzeń TachoTerminal. Przede wszystkim jednak celem spotkania jest określenie wzajemnych oczekiwań i możliwości. Spotkanie jest niezobowiązujące, jednak prosimy o przemyślane wykorzystywanie naszego wspólnego czasu.

Krok 3. Darmowe szkolenie.

Po podpisaniu koniecznych umów inicjujących naszą współpracę przeprowadzimy bezpłatne szkolenie. Dzięki niemu zostaniesz autoryzowanym Partnerem TachoTerminal. Zdobędziesz praktyczną wiedzę dotyczącą sposobu i zakresu działania naszych urządzeń, a także będziesz w stanie odpowiedzieć swoim Klientom na najczęściej zadawane pytania.

Lista producentów programów i Partnerów IT

Opinie naszych Partnerów

“Warto zapoznać się z całą linią produktów TachoTerminal. To naprawdę świetne i stabilne urządzenia. ”

Rafael Kanitzki, Hanover (Niemcy)

“TachoTerminal to rewolucja na rynku usług IT w transporcie. Inspekcje transportu są zaskoczone możliwościami tych urządzeń. ”

Sylwia Mielnik, Infolab (Polska)

Fotografia Joao Ferreira

“TachoTerminal GPRS to unikatowe urządzenie w skali całej UE. Dzięki niemu firmy transportowe rzeczywiście planują i kontrolują czas pracy kierowców. Tym samym nie płacą kar i mandatów!”

João Ferreira, Seepmode (Portugalia)

©2021 Copyright - TACHOLAB sp. z o.o.